Sohbet Chat

Sohbet Chat

Sohbet Chat kelimesi intetnet üzerinde yeni tanışmış olduğumuz kişiler ile karşılıklı sohbet etme anlamını taşımaktadır. Özellikle bilgi çağında olduğumuz ve teknolojinin hızlı bir şekilde artmasıyla birlikte bilgisayarlar, tabletler hatta mobil cihazlar üzerinden aktif olarak sohbet chat yapma imkanı bulurlar.

Sohbet Chat

Bilgi çağı demişken es geçemeyeceğimiz bir konu vardır ki oda kesinlikle mobil sohbet konusudur. Aktif olarak istediğiniz her köşeden anlık olarak sunucularımıza girerek sohbet etme imkanı bulabilir. Mobil sohbet sitemizi ziyaret ederek yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Bu teknoloji sayesinde sohbet sunucular üzerinde pek çok eğlenceyi de beraberinde getirmesine neden oldu. Kimileri arkadaşlık üzerinde çalışmalar yaparken, kimileri de teknolojik çalışmalarda bulunmaya, kimisi de chat yapma gibi pek çok aktiviteyi beraberinde getirdi. Bunlardan en önemlisi başlangıç olarak nitelendirmiş olduğumuz geçmişte mIRC programları ile başlayan ve günümüzde şu an mobil sohbet ile yoluna devam eden sohbet platformları her geçen gün popülerliğini korumayı başarmış büyük bir neslin en güzel örneğidir.

Bildiğiniz gibi geçmişe bakacak olursak icq, hi5 hatta yonja gibi sitelerin popüler olduğu dönemler kısa sürmüş fakat mIRC ayakta kalabilmeyi başarmıştı. Bununda en büyük özelliği şüphesiz insanların sohbet anlayışları olmuştur. Bu yüzden Sohbet insanlara terapi gibi geldiği sürece Sohbet sunucuları hiçbir zaman son bulmayacak diyebiliriz.

Chat sitelerimize yönlenmiş olan kişilerin sitemiz üzerinde ki sohbet bölümüne girebilmeleri için sohbet bölümünde ki kullanıcı adı bölümünü doldurmaları gerekmektedir. Bu bölüm sizin sohbet sırasında kullanayacağınız takma isim olacaktır. İster kendi adınızla isterseniz sizin için uygun bir lakap yada maskot ile sunucularımız üzerinde ki sohbet odalarına girerek sohbet edebilirsiniz. Mobil cihazlarınız ile sitelerimize daha hızlı girmek için Google arama motoruna sohbetteyiz.net yazmanız yeterli olacaktır. Böylece sitemizi google üzerinde arama yapmadan çok daha hızlı bir şekilde bağlantı kurarak sohbet edebilme imkanına sahip olacaksınız.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 883 defa

Kategori: CHAT, SOHBETTE

Yayınlanma Tarihi: 12 Temmuz 2020

6 Yorumlar
Ozy

Kaliteli sohbet edebildiğim en iyi yer diyebilirim.. Burada ki arkadaşlık ortamında chat yaparken gerçek hayatta yan yanaymış gibi bir his veriyor. İnternette gezinip sohbet etmek istiyorsanız bence çok fazla yer araştırmanıza gerek yok sohbetteyimnet en ideali :) teşekkürler


LySsa

Sohbet etmek yeni arkadaşlıklar, dostluklar kurmak , Birbirinden iyi radyo programcılarımızın yayınları eşliğinde keyifli vakit geçirmek istiyorsanız , efendim duyamadım sanırım evet dediniz.. O zaman hadi bekliyoruz bir tık uzaklıktayız :) Çay Kahveler Hazır... :)


Zurna

Sohbet ve chat konusunda başarılı site.


Şeref

Tam artık bırakıyorum derken Güneş gibi doğan sıcacık ortam. Kaliteli yönetim kadrosu kendini bilen dostlar daha ne olsun . Haydi dostlar hepberaber Sohbetedelim


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
sohbet odaları - sohbet odaları - Sohbet -
sohbet odaları
Yetişkin sohbet
canlı saray
selo sohbet
amerika görüntülü sohbet
sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet