Sevginin Kurbanı Oldum

Sevginin Kurbanı Oldum

Merhaba arkadaşlar sizlere genç yaşımda sevdiğim insanın bana yaptıklarıyla ilgili +18 hikayemi anlatmak istiyorum. Henüz lise dönemlerindeyken birbirimize aşık iki çifttik diyebilirim. Yada ben öyle sanıyormuşum. Önceleri sürekli güzel güzel sözler söyleyen erkek arkadaşım, her fırsatta bana hediyeler alan erkek arkadaşımın düşüncesi sadece beni sevmek olmadığını sevgime yenik düştüğüm zaman anladım. Okulların tatile girmesiyle birlikte sürekli olarak yaz tatilinde denize gidip gelmeler, akşamları da sahil kenarında oturup arkadaşlarımız ile doyasıya cinsel sohbet etmeler o kadar güzel günlerdi ki anlatamam. Herşey birgün Ferhat’ın beni eve davet etmesine kadarmış meğersem. İlk başlarda karamsar olsamda, birlikte geçirmiş olduğumuz 2 yıl süre içerisinde hiçbir yanlış hareketinin olmaması beni ikna etmeye yetmişti.

Ferhat ise, ben geleceğim diye güzelce planlarını yapmış olmalı ki, resmen sevginin kurbanı oldum. Ailesinin tatile çıkmasını fırsat bilmiş olmasıyla birlikte beni eve davet etmesinin ardında kötü planları yer alıyormuş. Bense herşeyden habersiz saf bir kız olarak sevdiğim adamın evine gittim. Güzel bir romantik yemek sonrasında birlikte film izlemeye başladık. O kadar rahatlamış bir haldeydim ki, onun göğsüne yatmış birlikte film izlemeye başlamıştık. Sonrasında hain planını uygulamaya başladı. Ama tabi ben herhangi bir kötü düşünceye kapılmadan ona güvenmiştim. Havanın sıcak olmasıyla birlikte bugün alkol almak istediğini ve benimle birlikte içermisin teklifi üzerine ilk kez deneyeceğim alkolü de bir nevi meraktan da olsa kabul etmiştim. Karşılıklı güzel bir masada bir yandan meze bir yandan da alkolden yudumlayarak güzel sohbetin birlikte keyfini çıkartıyorduk. İlk kez alkol aldığım için ve onun karşısında da bozuntuya vermek istemediğim için alkol almaya devam etmiştim. Bir ara kendimi yere düşerken hissettiğim ve hatırladığım son durumdu. Gözümü açtığımda ise yatak odasında Ferhat ile üstümde herhangi bir kıyafet yokken kendimi öyle görünce ne yapacağımı bilemedim. Ferhat ise çok güzel bir gece olduğunu ve benimle yaşadığı ilişkiyi ömrü boyunca unutmayacağını dile getirmişti. Bense gençliğimi kaybetmiş bir kız olarak ailemin suratına nasıl bakacağımı düşünüyordum. Ogün bugündür erkeklere olan güvenim yok oldu gitti. Ferhatsa tekrar birlikte olmak isteyince de ilişkimizi sonlandırmıştım.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 719 defa

Kategori: CİNSEL

Yayınlanma Tarihi: 10 Temmuz 2020

5 Yorumlar
Esref

Alkol icmesini bilmiyorsan alkol alma.


AbdulCabbar

Vay ferhat vay naptin sen kıza bide börek ismarlaman gerekti boyle olmaz koçum


Zurna

kaç kilo börek bu kıymalı mı canım istedi


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
sohbet odaları - sohbet odaları - Sohbet -
sohbet odaları
Yetişkin sohbet
canlı saray
selo sohbet
amerika görüntülü sohbet
sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet