Mynet Sohbet

Mynet Sohbet

-Türkiye’nin gelmiş geçmiş en güzel Mynet Sohbet sitesine hoş geldiniz.

Mynet Sohbet

20 yıl önce irc sunucularinin kurulmasıyla birlikte günümüzde hala popüleritesini koruyan sohbet chat siteleri yer almaktaydı. Bir dönem eski mynet çatısı altinda birleşmiş, büyük bir kullanıcı kitlesiyle adından bir hayli söz ettirmişti. Dönemin en iyisi olarak bilinen ve bugün hala önemli bir kitleye hitap eden Eski Mynet kullanıcıları vardı.

Geçtiğimiz yıllarda mynet’in almış olduğu karar doğrultusinda sohbet platformunu kapatmıştı. Sohbet kullanıcılarının büyük tepkisine yol açan bu durum karşısında sessiz kalmayı tercih eden mynet platformu hızla büyüyen bir tepkiyle karşılaştı. Hal böyle olunca, My-net kullanıcıları da aynı sohbet ortamını yansıtan sunuculara yönelmeye başladı. Bizler, sitemizin adından da açık bir şekilde kendini ifade eden yapısıyla my-net kullanıcılarına ev sahipliği yapmaktan son derece mutlu olduğunu dile getirmiştir. Her geçsn gün büyümekte olan My-net sitemiz, eski mynet kullanıcıları için yapmış oldukları çalısmanın meyvesini çok güzel almaya başlamıştır.

Eski mynet sohbet adi altinda siz degerli kullanicilarimiza en guzel sohbeti sunmak, sizleri guzel ve keyifli bir sohbet odalarinda birbirinden farkki insanlar ile bir araya getirerek populasyonunu arttirarak yoluna devam etmektedir. Amacimiz siz kullanicilarimiz icin en kolay sohbeti, seviyeli sohbeti ve ücretsiz sohbet etmeniz adina calismalarini araliksiz surdurmektedir.

Sloganimiz olarak ” Nerdesin Bro? Ben Sohbetteyim. 🙂 ” olarak baslamis oldugumuz sohbet sitemizde kesintisiz sohbetin keyfini cikartmanizi hedeflemektedir. Var olani siz kullanıcılarımız için daha iyi hale getirmek için yaptıklarımız. En iyisi sohbet odalarini sizlere sunmak, keyifli sohbet sitesinin tek hakimi olmak adina yola çıktık. Baslatmis oldugumuz bu kampanyaya siz degerli kullanicilarimizin bizlere verdigi destek sayesinde hizli bir sekilde yukselmeye devam ediyor ve edecegiz. Siz degerli kullanicilarimiz izlemis oldugumuz bu yolda desteklerini her daim bizlere gostermesi, bizleri fazlasiyla moral anlamda yukseltirken, daha iyisini sunabilmek icin sizlerden enerji depoluyor ve sizlere en iyisini sunuyoruz.

Mynet Sohbet adi altinda tum sunucularimizi birlestirerek sizleei bir cati altinda toplayarak, eski mynet ortamini sizlere yansitmak oncelikli hedeflerimizden birisi oldugunu hatirlatir, tekrar bizleri tercih ettiginiz icin tesekkur ederiz.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 848 defa

Kategori: ODALAR

Yayınlanma Tarihi: 09 Temmuz 2020

2 Yorumlar
Gülay

çok eskiden güzeldi umarım yine güzel olur


Zurna

Tüm eski mynet sohbette takılan arkadaşlarım burada. Eskiden mynet sohbet kanallarının güzelliği bilen bilir.


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
sohbet odaları - sohbet odaları - Sohbet -
sohbet odaları
Yetişkin sohbet
canlı saray
selo sohbet
amerika görüntülü sohbet
sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet