Coomeet

Coomeet

Coomeet bildiğiniz gibi çevrimiçi sohbet etmenizi sizlere sağlayan en büyük video sohbet sitelerinden birisidir. Sohbetteyim.Net farkıyla Coomeet keyfini çıkartabilirsiniz.

Coomeet

Dünyada olduğu gibi Türkiye üzerinde de aktif olarak kullanılmaya başlayan sohbet programlarından birisi olan Coomeet, siz kullanıcılarına sunduğu video sohbet imkanı ile kişilerin görüntülü olarak görüşmelerine aracılık etmektedir. Türkiye piyasası üzerinde de yerini alan ve kısa sürede büyük bir kitleye ulaştı. Farklı kişiler ile dünyanın her bölgesinden insanlar ile görüşme imkanı tanıyan coomeet yazılımı sizlere sohbet etme imkanı sunmaktadır. Görüntülü sohbet olarak yayın hayatını sürdürmekte olan program oldukça fazla kitleye sahiptir. Her geçen gün katlanarak büyüyen yapısı, Türkiye piyasasına da sıçramış durumda. Tam bu sırada sohbetteyim.net ile ortaklaşa hareket eden video sohbet programı, Sohbetteyim.Net alt yapısını kullanmaktadır. Birlikte bir proje üzerinde Türkiye üzerinde görüntülü sohbet hizmeti sunan ve başarılı olan sohbet yazılımı için sitemiz sponsorluğunda gerçekleşmiştir. Sitemiz üzerinde sohbet eden kullanıcılarımız Coomeet alt yapısını kullanarak görüntülü sohbet etme imkanına erişebilmektedir. Çok yönlü sohbetleri sizler için sunan ve sürekli olarak gelişen yapısı ile dikkatleri üstüne çeken sohbetteyim.net farkını hissettiriyor. Gerek çalışmaları, gerekse almış olduğu kararlar doğrultusunda farklı bir yol izleyen sohbetteyim.net örnek tavırlar sergilemektedir. Sohbet sektörüne farklı boyut getirerek kullanıcılarını memnun eden sohbetteyim.net başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Görüntülü sohbet adı altında hizmet vermeye başladığımız günden bugüne büyük yollar katlettik. Her geçen gün hızla büyüyen bir yapıya sahiptir.

Coomeet Sohbet

Dünya’nın en büyük video sohbet sitesi olan ve Türkiye pazarında da büyük sükse yaratan Coomeet programı sayesinde kullanıcılar görüntülü sohbetin keyfini çıkartmaktadır. Amacı büyük bir kitle ile dünya pazarını elinde tutmaya çalışan görüntülü sohbet uygulaması rakipleri ile dikkat çekmektedir. Sektörün öncü isimlerinden Chat rulet, Chatroulette, CamSurf, Cam4 gibi pek çok görüntülü sohbet uygulaması yer alırken işinin hiç de kolay olacağı gibi gözükmemektedir. Sizlerde böylesine güzel sohbet platformu üzerinde yerinizi almak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden hemen sohbet odalarımıza bağlantı kurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken rumuz belirleyip sohbete bağlan demek olacaktır.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 1603 defa

Kategori: ODALAR, SOHBETTE

Yayınlanma Tarihi: 24 Eylül 2020

1 Yorumlar
Emre

Harika bir sohbet sitesidir. Hem yabancı insanlarla hoş bir konuşma yapabilirsiniz hem de arkadaşlık kurabilirsiniz. Çok kolay kullanılır, anonim olarak girebilirsiniz, üye olmanıza hiç gerek yok. İstediğiniz zaman güzel vakit geçirme imkanı var. Sadece İnternet ve kamera lazım olur.


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
sohbet odaları - sohbet odaları - Sohbet -
sohbet odaları
Yetişkin sohbet
canlı saray
selo sohbet
amerika görüntülü sohbet
sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet