Börek ile Başlayan Muhabbet Yatakta Son Buldu

Börek ile Başlayan Muhabbet Yatakta Son Buldu

Ben Adapazarı / Sakarya bölgesinde yaşayan 25 yaşında bir kızım. Sohbet odaları adı altında daha önce birkaç sunucuda bulundum. Bunlardan birinde Ferhat diye birisi ile tanıştım. Kendisi hem çok yakışıklı hem de espirili birisiydi. Kendisine kapıldım. Her akşam sohbet ediyor, günün büyük bir kısmını birlikte telefon üzerinde konuşarak geçiriyorduk. Bir gün beni abisi ile tanıştırdı. Abisinin canının börek çektiğini ve benim börek yapıp yapamadığımı bildiğimi sorduğunda da biliyorum diyerek cevap vermiştim. Herşey o börekten sonra oldu zaten. Ferhat böreği istediğinde bende hazırladım, abisi gibi gördüğü kişiye gönderdim.

Çok beğenmiş olmalılar ki, onlara yapmış olduğum güzellik karşılığında beni davet ettiler. Bende kabul ettim ve güvenerek gittim. Öncesi güzel başlayan sohbetler, ikramlar derken konu bir anda nasıl olduysa abisinin işten çıkması ve yorgun olmasıyla birlikte uykuya dalmasıyla başladı. Birden yan odada apansız bir şekilde kanepenin üzerinde yatağın içerisinde buldum. Börekle başlamış olan hikaye, yatakla son buldu.

Tüm detaylar; hikayenin 2. kısmında yakın zamanda sizlerle.


Yazar: Zeynep

Görüntüleme: 686 defa

Kategori: CİNSEL

Yayınlanma Tarihi: 12 Temmuz 2020

4 Yorumlar
AbdulCabbar

Börek ismarlanir gercekten cok guzel hikaye serefsiz ferhat abinede ismarla hatunu ksksksjs


Murtaza

Güzel bir sohbet sitesi yapanın emeğine sağlık


Tony Montana

Kol Böreğiydi sanırım :D afiyet olsun alsklkjsk


Tony Montana

Kol böreğiydi sanırım, afiyet olsun. :-D ajkahjksk


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
sohbet odaları - sohbet odaları - Sohbet -
sohbet odaları
Yetişkin sohbet
canlı saray
selo sohbet
amerika görüntülü sohbet
sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet