Bay Yanlış 10.Bölüm Kıyafetleri

Bay Yanlış 10.Bölüm Kıyafetleri

Türkiye’nin yaz döneminde girmiş ve kısa sürede fenomen olan dizinin hayranları aynı zamanda kıyafetlere de büyük ilgi göstermektedir. Can Yaman ve Özge Gürel’in başrollerini paylaşmış olduğu Bay Yanlış 10.Bölüm Kıyafetleri ile ilgili yazımıza hoş geldiniz. Her iki karakterin birbirine yakışması da dizinin ilgi çekmesini sağlayan önemli olaylardan birisidir.

Geçtiğimiz hafta Can Yaman ( Özgür Atasoy ) giymiş olduğu Mavi gömlek ve koyu yavru ağzı gömleği oldukça ilgi görmüştü. Bu da kişilerin kendileri için en çok yakışan kıyafetleri yayınladığımız bu işlemler sayesinde rahatlıkla bularak yardımcı olmaktayız.

Dizinin bu bölümünde bizleri neler bekliyor. 9.Bölümün son sahnesinde Özge Gürel ( Ezgi İnal ) ile ayrılma kararı alan ve sonrasında da dinlemeden hareket eden Özgür Atasoy, sonrasında çok pişman olacak gibi gözüküyor. Ezgi bana hiç güvenmemişsin diyerek ayrılığın sinyallerini veriyor. Ama birbirlerine olan aşkları acaba onları tekrar bir araya getirecek mi? Merakla bekliyoruz.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 731 defa

Kategori: HABEREGEL

Yayınlanma Tarihi: 31 Ağustos 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
sohbet odaları - sohbet odaları - Sohbet -
sohbet odaları
Yetişkin sohbet
canlı saray
selo sohbet
amerika görüntülü sohbet
sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet