Azar

Azar

Azar uygulaması son dönem üzerinde adını sıklıkla duymuş olduğumuz ve telefonlarımız üzerinde indirmiş olduğumuz her oyun veya program uygulamalarının reklam alanlarında sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca izlemiş olduğumuz videolar arasında da sıklıkla karşımıza gelen Azar uygulamasının reklamları kişilerin merakını iyice uyandırmayı başarmıştır. Gelin birlikte Azar uygulamasını birlikte inceleyelim.

 

azar Azar

azar

Dünya üzerinde verilerin incelenmesi sonucunda 190’dan fazla ülkede ücretsiz olarak kullanıma açık olduğu görülmekte olan Azar uygulaması bir nevi sohbet programlarından birisidir. Ayrıca uygulamayı indiren 200 milyondan fazla olduğu bilinmektedir. Azar uygulamasını kullanan kullanıcıların şu ana kadar 50 milyarı aşkın eşleşme ve 40 milyarı geçen rakam üzerinde de arkadaş ekleme özelliğinin kullanıldığı bilinmekte. Bu rakamlar da Azar uygulamasının ne kadar başarılı bir sohbet uygulaması olduğunu ifade etmektedir.

Azar uygulamasını kullanmak isteyen kullanıcılar, Android veya iOS cihazları üzerinde ( Google Play Store veya App Store ) marketleri üzerinden uygulamayı ücretsiz olarak cihazlarına indirebilirler. İndirme işlemi sonrasında sizlere sunulmuş olan Azar Görüntülü sohbet ve konuşma programının avantajlarından yararlanabilmeniz için kullanım sözleşmesini kabul etmeli, kendinize ait bir profil oluşturmanız sonucunda sizlerde Azar uygulamasında artık eşleşme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Eşleşme sırasında telefonunuzun özelliklerini kullanması adına izin isteyen Azar uygulaması, kameranın ve microfonun etkileştirilmesine onay vermeniz gerekmektedir.

Azar uygulamasını kullanmaya başladığınızda fark edeceğiniz bir takım ücretli işlemler yer almaktadır. Bunlar ücretli elmas karşılığında karşınıza çıkacak olan bay, bayan arayışını seçme hakkı, ülke seçim hakkı gibi kriterleri seçebilmenize olanak tanıyacaktır. Bu işlemler karşılığında sizler ister mobil ödeme sistemi üzerinde ödeme seçeneğini kullanabilir yada kredi kartınız üzerinden de ödeme işlemlerinizi gerçekleştirerek mevcut kısıtlı olan erişime de hak sahibi olabilirsiniz. Azar uygulamasının sizlere sunduğu ücretli işlemlere gelin birlikte göz atalım.

azar-sohbet Azar

azar sohbet

Azar Uygulaması VİP Üyelik Sistemi

Yazımızın üst kısmında da belirtmiş olduğumuz gibi Azar uygulamasını cihazınızın modeline göre store marketi üzerinden ücretsiz olarak cihazlarınıza kurabilirsiniz. Vip üyelik sistemi kısıtlı erişimde olan bir bölüm olup, kullanıcılarına ücretli olarak sunulan bir hizmettir. Vip üyelik satın aldığınız zaman sizleri neler bekliyor, birlikte inceleyerek sizlere bilgilendirelim.

  • Vip üyelik satın alan kullanıcıların aldığı en büyük özellik, eşsiz konum özelliği olmasıdır. İstediği ülke ile sınırsız olarak görüşmelere katılabilmektedir. Ücretsiz olarak sizlere sunduğu karışık eşleşme sistemini de istediğiniz şekilde bay, bayan seçimleri olarak kullanma özelliğine de erişim hakkına sahip olacaksınız. Dünya üzerinde istediğiniz ülke üzerinde ki bay, bayan seçimi yaparak görüntülü sohbet imkanından yararlanabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Azar uygulamasının sizlere sunduğu çeviri hizmeti sayesinde de karşılıklı olarak dilediğiniz gibi mesajlaşabilir ve arkadaşlık çevrenizi her bir anda yükseltebilirsiniz.
  • Sizlere sunduğu sınırsız bölge trafiği sayesinde isterseniz Brezilya’dan birisi ile görüşebilir, sıkıldıysanız Amerika’ya bağlantı kurabilir veya istemiş olduğunuz herhangi bir ülke üzerinde ki bay, bayan tercihini seçerek kameralı sohbet uygulamasının avantajlarından yararlanabilirsiniz.
  • Üstelik Vip özelliği sayesinde yeni bir kullanıcı adı oluşturabilir ve kimliğinizi değiştirebilirsiniz. Böylece ilgi çekici başlıklar kullanarak karşı tarafı etkilemek adına önemli bir özelliğe de sahip olabilirsiniz.
  • Bildiğiniz gibi yeni nesil teknolojik cep telefonlarında hem ön kamera, hem de arka kamera yer almaktadır. Vip kullanıcılara özel olarak sunulan hizmetlerden bir tanesi de arka kameranın kullanımını sağlamak olmuştur. Böylece telefonunuzun arka kamerasını uygulayarak bir yandan sohbet edebilir bir yandan da görüşmeye devam edebilirsiniz.
  • Vip özelliği olmayan kullanıcılarda eşleşmeler arasında mevcut reklamlar yer almaktadır. Vip üyelik satın almanız ile birlikte mevcut reklamlardan kurtularak direk olarak sohbetlere hızlıca bağlantı kurarak yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.
  • Fark edilebilir üyelik sistemi sayesinde sizlerle iletişime geçen kullanıcıların sizin özel kullanıcı olduğunuzu fark ederek sohbet etmek isteyebilir. Vip rozetini sizlere sunan azar uygulaması, sizleri çok daha fazla kişi tarafından farklı kişiler listesinde görünmenizi sağlayarak profilinizi ön plana çıkartmaktadır. Böylece çok daha fazla kullanıcı ile farklı kişiler ile farklı ülkelerde bulunan kişilerle sohbet etme imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Sohbetteyim.Net olarak sizlere bugün Azar Sohbet uygulaması hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Umarım sizlerde makalemizi yararlı bularak merak ettiklerinizi giderme imkanını sağlamış oluruz. Sitemiz üzerinde diğer azar uygulaması ile ilgili konuları araştırmak için sitemizin sağ üst köşesinde yer alan arama bölümüne azar yazarak, azar ile ilgili tüm dökümanlara sitemizden anlık ulaşabilirsiniz.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 416 defa

Kategori: MOBİL

Yayınlanma Tarihi: 22 Ağustos 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
zurna - zurna sohbet - Sohbet -
zurna
zurna sohbet
muhabbet
sohbet
bizim mekan
cinsel cafe
kalbimde
bizimmekan
bizim mekan
gabile
bizim mekan
mynet sohbet