Azar indir

Azar indir

Azar indir 2020 yılının en çok tercih edilen arkadaşlık ve görüntülü sohbet uygulamaları arasında yer almaktadır. Sitemiz üzerinden indireceğiniz Azar indir apk dosyası sayesinde Dünyanın pek çok yerinde bulunan farklı insanlarla sohbet edebilecek, yeni insanlar ile karşılaşabileceksiniz. Bu uygulamayı indirmeden önce sizlere uygulama hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Uygulamayı indirdiğiniz andan itibaren öncelikle kayıt olabilmeniz adına Google, Facebook veya Mail adresiniz üzerinden kullanıcı profilinizi oluşturabilirsiniz. Kullanıcı profilini oluşturmanız ile birlikte kendinize ait bir resim seçerek profil resminizi ekleyebilirsiniz. Sıra geldi uygulama üzerinden farklı kişiler ile görüntülü sohbet işlemlerinizi gerçekleştirmek.

Azar indirdiğiniz zaman emin olun pişman olmayacaksınız. Ayrıca sadece bayanlar ile iletişim kurmak istiyorsanız, bir takım ücretlendirme işlemleri yer alacaktır. Elmas satın alma işlemi sonrasında konuşmak veya görüşmek istediğiniz bay, bayan cinseyetini ayarlayabilir, hangi ülkeden olmasına karar verebilir ve aramayı başlatarak belirtmiş olduğunuz kriterler doğrultusunda eşleşmeler yaparak yeni arkadaşlıklar, dostluklar kurabilirsiniz. Sitemiz ise size bu işlemleri tam anlamıyla ücretsiz olarak sunmaktadır.

Peki Azar Uygulamasını Nereden İndirmeliyim?

Azar indirmek için Google play strore veya App Store online mağaza bölümü üzerinden en güncel uygulamayı yükleyebilirsiniz. İndirmiş olduğunuz uygulamayı üst kısımda belirtmiş olduğumuz gibi; Google, Facebook veya Mail adresiniz üzerinden kayıt işlemlerini halletmeniz gerekmektedir. Sonrasında da çevir sayfası başlat eşlemeye diyerek görüntülü sohbete merhaba diyebilirsiniz. Ücretsiz olarak programı kullanmak isteyenler için bay, bayan karışık olarak eşleşme gerçekleşmektedir. Ücretli üyelik işlemlerinde de bu işlem tamamiyle sizin kontrolünüzde gerçekleşmektedir.

Sitemizin Azar uygulaması ile bağlantısı nedir?

Sitemiz azar uygulamasının sizlere kameralı görüntülü azar sohbet uygulamasının tam tersi hizmetini sunmaktadır. Önce yazışarak metin döngüsü üzerinden sohbet hizmeti vererek, arkadaş olduğunuz veya anlaşmış olduğunuz kişiler ile güven içerisinde azar görüntülü sohbet evrimine geçmenizi sağlamaktadır. İki grup arasında ki en büyük fark bir taraf güven teşkil ederken kesin sonuçlar vermektedir. Bir tarafta da kim olduğu bilinmeyen kişiler ile anlık görüntülü görüşmeler yapılmaktadır. Tercihi sizlere bırakan sitemiz, güven konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ederken, Azar uygulamasını ücretsiz olarak sizlere sunan bir sitedir.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 718 defa

Kategori: MOBİL

Yayınlanma Tarihi: 22 Ağustos 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
sohbet odaları - sohbet odaları - Sohbet -
sohbet odaları
Yetişkin sohbet
canlı saray
selo sohbet
amerika görüntülü sohbet
sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet