Azar Hile

Azar Hile

Dünya’nın en çok tercih edilen görüntülü sohbet uygulamalarından birisi olan Azar Görüntülü Sohbet uygulaması açıklarını siz kullanıcılarımız için açıklıyoruz. Azar programını ücretsiz olarak kullanmaktan sıkılanlar ve elmas satın almaktan bıkan arkadaşlarımız, hile yöntemlerine başvuru yapmış fakat sonuçları hep olumsuz çıkmıştır. Bizzat tarafımızca test edilen uygulamanın açık yöntemleri hakkında sizlere bilgiler vermeye çalışacağız. Umarız bu konu hakkında sitemize desteklerinizi esirgemezsiniz. Tek tek uygulamanın açıklarını sizlere resim çekerek anlatmak yerine kısaca nasıl yapacağınıza değinerek hızlı bir şekilde bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Uygulama için bildiğiniz gibi bazı kısımlar elmas sistemi ile çalışan Azar programına para yedirmek istemeyen kullanıcılarımıza taktiklerimizi alt alta sıraladık.

1- Öncelikle profil oluşturmanızı tavsiye ediyoruz. Eski hesaplarınızı kullanmamanızı fakat üyelik sırasında yeni mail yerine çok eski mailler kullanmanızı sizlere öneriyoruz.

2- Üye olmanız sonrasında bildiğiniz gibi Azar uygulamasında satın alma işlemleri üç farklı işlem üzerinde gerçekleşmektedir. Kredi kartı, Ücretli kartlar ve Mobil ödeme sistemi yer alıyor.

KREDİ KARTI ALIŞVERİŞİ

Arkadaşlar öncelik sistem üzerinde ilk etapta kredi kartı ile Azar uygulaması üzerinde elmas alım işlemi gerçekleştirin. Sonrasında da size sunulan elmasları tüketmeniz sonrasında, Google play geri ödeme veya iOs geri ödeme talep bölümüne giriş yaparak, iptal nedenini çocuklarım haberim olmadan, bilgim dışında satın alma işlemi gerçekleşmiştir konuyla ilgili bir ilgimin olmadığını beyan ederek ücretin hesabınıza geri ödenmesini sağlayabilirsiniz.

MOBİL ÖDEME SİSTEMİ

Mobil ödeme işlemiyle satın almış olduğunuz elmasları öncelikle kullanmanız gerekiyor. Bitme işlemi sonrasında Google play store veya iOS Marketing hesapları üzerinde ödeme iptalleri bölümüne giriş yapmanız gerekiyor. Bu bölümde satın almış olduğunuz uygulama paketlerini göreceksiniz. Yan tarafında yer alan 3 nokta bölümüne tıklayarak ödeme iptalini gerçekleştirmek olacaktır. Ödeme iptali sırasında yapmanız gereken işlem, bilgim dışında gerçekleşen bir ödeme, haberim olmadan gerçekleşen ödeme tipi, çocuklarım habersiz satın alma işlemi gerçekleştirmiş iptalini ve ücretin iadesini istiyorum şeklinde dipnot belirterek talep oluşturmanız gerekmektedir. İşlemin sonucu yaklaşık 5 dakika kadar sürmektedir. 5 dakika içerisinde hesabınıza iade işlemi gerçekleştirecektir. Bu işlemi gün içerisinde maksimum 2 sefer deneyiniz. Fazlasını denemeniz sonrasında oluşabilecek aksiliklerden sitemiz sorumlu değildir.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 717 defa

Kategori: MOBİL

Yayınlanma Tarihi: 22 Ağustos 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
sohbet odaları - sohbet odaları - Sohbet -
sohbet odaları
Yetişkin sohbet
canlı saray
selo sohbet
amerika görüntülü sohbet
sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet sohbet