Azar Bilgisayardan Giriş

Azar Bilgisayardan Giriş

Dünya’nın en çok tercih edilen Azar uygulamasını artık bilgisayarlar üzerinde kullanabilmek mümkün. Sohbet ve Görüntülü sohbet uygulamalarının başında gelen Azar, Bilgisayar desteğini de aktif ederek kullanıcı kitlesini daha da büyütmeyi başarmıştır. Yaklaşık 50 milyar insanın çevrimiçi eşleşme sonucunda arkadaş olma imkanı yaratan alanında ki en başarılı uygulama olarak karşımızda yer alıyor.

Azar Bilgisayardan Giriş

Azar web adı altında çalışmalara başlamasının ardından bilgisayarlar üzerinden de girişlerini sağlamayı başarmış ve kullananların büyük bir kısmını bilgisayarlar üzerinde etkileşim kurmasını sağlamıştır. Uygulamaya bakacak olduğumuz zaman Dünya üzerinde rast gele birisiyle eşleşme sağlanıp sizinle görüntülü sohbete almasıyla birlikte yeni arkadaşlıklara merhaba diyen uygulama çok daha kapsamlı bir hale gelmiştir. Özellikle de ücretli üyelik sistemiyle görüşmek istediğin cinsiyeti seçme sebebini sizlere sunarak ve bölge seçim kısmını sizlere sunarak istediğiniz bölgeden istediğiniz cinsiyetlerle görüşme imkanlarını sizlere sunmaktadır. Ayrıca reklamları kaldırmak içinde belli bir elmas karşılığında daha hızlı bağlantılar kurabilir daha çok arkadaşlar edinebilirsiniz. Tüm bu işlemleri bilgisayarlarınız üzerinden gerçekleştirmek istiyorsanız, uygulamanın kullanılabilmesi adına kamera ve mikrofon özelliğine erişim iznine onay vermek gereklidir.

Sitemiz Azar Sohbet adı altında siz kullanıcılarımıza görüntülü sohbet’in yanı sıra metin sohbet hizmetini de sunmaktadır. Üstelik aklınıza gelebilecek her türlü sohbet odalarımızda yerli ve yabancı binlerce kullanıcı ile sohbet edebilme imkanını sizlere sunan sohbetteyim.net iyi sohbetler diler.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 272 defa

Kategori: MOBİL

Yayınlanma Tarihi: 22 Ağustos 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
zurna - zurna sohbet - Sohbet -
zurna
zurna sohbet
muhabbet
sohbet
bizim mekan
cinsel cafe
kalbimde
bizimmekan
bizim mekan
gabile
bizim mekan
mynet sohbet